MK Audio DPX-10USB-LED 2x600w (25cm) aktív karaoke hangfalpár
Műszaki adatok:
- Típus: MK Audio DPX-10USB-LED
- Mély hangszóró: 10” (25 cm)
- Papír membrános mély hangszóró - Dupla magassugárzó
- RMS teljesítmény: 2x400w
- Maximális teljesítmény: 2x600w
- Frekvencia: 55 Hz – 18. 000 Hz